www.cvonline.hu

Szórólapozás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 884366
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Szórólapozás közterületeken, postaládákba való eljuttatása
  • Telepontban való adminisztratív feladatok ellátása
  • Borítékolás

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • nappali tagozatos jogviszony
  • megbízhatóság, önállóság

Munkaidő: Decemberben 60 órában rugalmas beosztás szerint!

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Előnyt jelent:

  • Vác és környéki lakhely

Munkabér

  • 600 Ft-os bruttó órabér

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest