www.cvonline.hu

Szórólapozás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 800432
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • szórólapozás közterületeken
  • szórólapok postaládákba való eljuttatása

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • nappali tagozatos jogviszony
  • megbízhatóság, önállóság

Munkaidő: április 14-16 között megegyezés szerint

Előnyt jelent:

  • Celldömölki vagy környéki lakos

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz rá regisztrációt követően a www.minddiak.hu honlapon keresztül. Vagy keress minket a 70/452-3321 telefonszámon.

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Vas