www.cvonline.hu

Szórólapozás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1237246
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Link megjelenítése

Feladatok:

  • szórólapok osztása közterületen
  • járókelők, nézelődők megszólítása
  • adott szolgáltatás ajánlása, népszerűsítése

Elvárások:

  • betöltött 16. életév
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés
  • minimum heti 3 nap vállalása

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig, előre egyeztetett beosztás alapján

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • miskolci lakhely vagy tartózkodási hely
  • minél több nap vállalása
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány - autó megléte

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 850 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!