www.cvonline.hu

Szombathely Rohonci úti Fiók - számlavezető munkatárs

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Szombathely Rohonci úti Fiók

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • gyors munkavégzés

Előny:

  • pénzkezelési gyakorlat
  • bankszakmai ismeretek
  • valuta-pénztárosi vizsga vagy/és gyakorlat
  • mikro- és kisvállalati számlakezelési tapasztalat
  • értékpapír ügyintézési gyakorlat
  • telefonos kihívási tapasztalat

Jelentkezési határidő:  2016. március 11. (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

                Referenciakód: ÉDR20160301-3

Helyek Szombathely
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő