www.cvonline.hu

Szolgáltatást támogató munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1094961

Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő, a pénzügyi szolgáltató szektorban működő partnercégünk számára korszerű, innovatív termék értékesítésére új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Előre kiadott boltlista alapján a kiskereskedelmi üzletek megkeresése
  • Adott településen, a listán nem szereplő kiskereskedők feltérképezése
  • Innovatív fizetési szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Előszerződések megkötése
  • Szükséges adminisztrációk elvégzése

Elvárások:
  • Saját autó
  • Minimum érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Üzleties megjelenés
  • Kapcsolatteremtő készség
  • Kereskedelmi érzék, értékesítési véna

Juttatások:
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Vonzó, megfelelő megélhetést biztosító juttatási csomag
  • Saját autó használata miatt költségtérítés
  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Dinamikus csapat, multikulturális háttér
  • Előmeneteli lehetőségek

  • Ha felkeltettük az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a megadott címre.

Egyéb információk:
PÁLYÁZHATÓ RÉGIÓK: Pest megye Fejér megye Komárom-Esztergom megye