www.cvonline.hu

Szolgáltatásmenedzsment vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 840521

Az intézményi vendéglátási piacon működő Budapesti székhelyű megbízónk munkatársat keres a következő pozíció betöltésére:

Feladatok:
  • szerződés nyilvántartó rendszer kezelése, új szerződések rendszerbe illesztése
  • szerződött partnerek folyamatos tájékoztatása, kapcsolattartás
  • üzemek tájékoztatása, folyamatos kapcsolattartás
  • statisztikák és kimutatások készítése az
  • egyes üzemekről,
  • ellátási területekről,
  • üzemekhez tartozó intézmények átszervezése esetén, annak információs hátterének biztosítása
  • szerződéses kötelezettségek folyamatos követése (áremelések, határidők, stb.)
  • üzemi kontrolling kimutatások készítése
  • közbeszerzési pályázatokhoz referenciák készítése
Elvárások:
  • felsőfokú, közgazdász végzettség
  • legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • vezetői kompetenciák
  • önállóság, precizitás
  • erkölcsi bizonyítvány
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az intézményi vendéglátás területén
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (szolgáltatásmenedzsment vezető).