www.cvonline.hu

Szolgáltatásmenedzser

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • A Bank kiszervezési igényeinek menedzselése, a kiszervezési folyamat működtetése
  • Kiszervezési folyamatok koordinációja és monitorozása
  • Új kiszervezési, illetve visszaszervezési kezdeményezések implementálásának koordinálása, meglévő kiszervezett tevékenységekkel kapcsolatos változások kezelése
  • Részvétel a kiszervezett tevékenységet szolgáltatók kiválasztásában és a szerződéskötésben
  • Részvétel az adott kiszervezésre / kihelyezésre vonatkozó szolgáltatási szintek, valamint az azokhoz kapcsolódó KPI-ok kialakításában
  • Általános monitoring tevékenység az RTO-k által készített (szolgáltatási szint, pénzügyi, ügyfél-elégedettségi stb.) jelentések értékelésével, feldolgozásával
  • Kiszervezéshez kapcsolódó témakörökben fő referenciapontként való működés (pl. hatósági és belső ellenőrzések során)
  • A kiszervezett tevékenységek rendszeres kockázatértékelésének koordinálása a gazdaterület részvétele mellett
  • Összefoglaló riportolás kialakítása és rendszeres végrehajtása a kiszervezett / kihelyezett tevékenységek kapcsán a PWG részére
  • Cost-, igény- és portfolió-menedzsment folyamatok támogatása, szükség szerint helyettesítés keretében

Elvárások

  • szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség (pénzügyi, közgazdasági, műszaki)
  • tanácsadói tapasztalat vagy
  • projekt- és programmenedzsment tapasztalat vagy
  • banki tevékenységek menedzselése során szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • angol szakmai tárgyalóképes nyelvtudás

Előnyt jelent

  • speciális bankszakmai tanfolyamok (pl. bankmenedzsment)
  • projektekkel összefüggő jelentések összeállítása és értékelése

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek

  • feladat-delegálás és -beszámoltatás
  • feladat-végrehajtás ellenőrzése
  • hatékony, eredményes időgazdálkodás
  • célorientáltság
  • problémaelemzés és -kezelés
  • döntések hatékony előkészítése
  • priorizálási képesség
  • szakmai motiváltság, fejlődőképesség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő