www.cvonline.hu

Szolgáltatási vezetőt

  • A hirdetés 503 napja lejárt

Nemzetközi hátterű tanácsadó céghez keresünk szolgáltatási vezetőt (SSC).

Feladatok:

  • területet érintő stratégia kidolgozása
  • tárgyalások szervezése és lebonyolítása, prezentálás
  • kapcsolattartás külső partnerekkel
  • javaslatok tétele a szabályozási rendszer kidolgozására
  • ügyfélkapcsolati adatbázis menedzselése
  • tanácsadás nemzetközi ügyfelek részére

Elvárások:

  • gazdasági főiskolai/egyetemi végzettség
  • felsőfokú folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • egyéb európai nyelvek ismerete előnyt jelenthet
  • vezetői tapasztalat és képesség
  • jó kommunikációs és tárgyaló képesség
  • utazási hajlandóság
  • nemzetközi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • tapasztalat szolgáltatási központ felépítésében, stratégiai döntések meghozatalában

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Elvárt nyelvtudás Angol