www.cvonline.hu

Szolgáltatási vezető

  • A hirdetés 611 napja lejárt

A Work Force Kft. 10 éves sikeres múlttal, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég.

Saját csapatát bővítve új munkatársat keres,

Szolgáltatási vezetőt

pozícióba

MUnkavégzés helye:

Nyugat-Magyarország

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése,
  • A toborzási igény mennyiségi és minőségi kielégítése, a toborzási csatornák, eszközök kiválasztása, a költségek kontrollálása,
  • Beosztott kollégák, toborzók és projektvezetők (6-7 fő) munkájának irányítása és felügyelete több irodában, Pest megye és Nyugat Magyarország területén

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy),
  • Alapos munkaügyi ismeretek,
  • Termelői oldalon megszerzett HR-, és/vagy szolgáltató oldalon munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat (projektvezetői tapasztalat előny),
  • Fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat,
  • Mobilitás (Pest megye és Nyugat- Mo. régióban)
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • Magabiztos személyiség, vezetői attitűd,
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • Angol nyelvtudás előny

Amit nyújtunk:

  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás