www.cvonline.hu

Szolgáltatási vezető

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítményüzemeltetési szolgáltatója pécsi munkahelyre, épülettakarító csapat irányítására keres

SZOLGÁLTATÁSI VEZETŐT

A feladatkört ellátó személy a szolgáltatás hatékony kivitelezéséért lesz felelős.

Feladatok:

  • gondoskodik a szükséges takarító csapat rendelkezésre állásáért: felvételiztetés, betanítás
  • ellenőrzi és számon kéri a szabályok és munkautasítások betartását
  • kifogás vagy probléma esetén intézkedik
  • gazdálkodik az erőforrásokkal úgy, mint munka- és anyagráfordítás
  • rendszeresen konzultál a megbízóval
  • javaslatokat tesz a szolgáltatás jobbítására és bővítésére
  • elvégzi a kapcsolódó adminisztrációt: létszám-, óra- és költségtervet, ill. elszámolást készít
  • a havi teljesítésről összesítőt és igazolást készít a megrendelő és a vállalati belsőelszámolás részére

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség érettségivel
  • irányítói tapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • ELŐNY: társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • ELŐNY: minőségbiztosítási jártasság

Juttatások:

  • Fix alapbér és minőségi jutalék
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

A pozícióra olyan jelentkezőt várunk, aki szívesen látja el a fenti feladatokat, megfelel az elvárásoknak és vállalja az önálló irányítói feladattal járó felelősséget és a kötetlen munkaidőben történő munkavégzést.

Pályázni szakmai önéletrajz és rövid kísérőlevél küldésével lehet, melyben ismerteti a feladat ellátásához kapcsolódó tapasztalatait.

E-mail címünk, ahová a pályázatot kérjük küldeni:

Helyek Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő