www.cvonline.hu

Szolgáltatási Vezető

Sikeres magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz keresünk munkaerő-kölcsönzés területén tapasztalt, vezetői ambícióval rendelkező új kollégánkat,

Szolgáltatási vezető

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése
  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnercégekkel
  • A toborzási igény mennyiségi és minőségi kielégítése, a toborzási csatornák, eszközök kiválasztása, a költségek kontrollálása,
  • Beosztott kollégák, toborzók és projektvezetők (6-7 fő) munkájának irányítása és felügyelete több irodában

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy),
  • Alapos munkaügyi ismeretek,
  • Szolgáltató oldalon munkaerő-kölcsönzésben megszerzett HR tapasztalat (projektvezetői tapasztalat előny),
  • Fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat,
  • Mobilitás (Észak-Kelet Magyarország vagy Pest megye és Nyugat- Mo. régió)
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • Magabiztos személyiség, vezetői attitűd,
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.