www.cvonline.hu

Szolgáltatási vezető (energetika szektor)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 946283
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A szolgáltatási vezető feladata és felelősségi köre, hogy a támogatási szerződéssel rendelkező ügyfelek elégedettek legyenek a szolgáltatással.

Feladatkör, felelősségek:    • A támogatási szerződésben érintett ügyfélkör gondozása

• Rendszeres ügyféltalálkozók szervezése

• Ügyféltámogatáshoz kapcsolódó potenciális fejlesztések elemzése, meghatározása

• A szolgáltatási termék portfolió gondozása, új szolgáltatási elemek keresése és piaci lehetőségek felkutatása

• A szolgáltatással kapcsolatos tevékenység kommunikációja

• Heti jelentés készítése a menedzsment felé, havi jelentés készítése az ügyfelek felé a szolgáltatással kapcsolatos incidensekről

• A támogatási szerződés szakmai tartalmának kialakítása, a szerződés tárgyalásának követése

• Árajánlatok készítése megrendelők részére

• Teljesítési igazolások menedzselése

• A szolgáltatási tevékenység költségvetésének, erőforrás gazdálkodásának tervezése, adatok szolgáltatása a társaság gazdálkodásának elősegítéséhez

• A bejelentések figyelemmel kísérése

• Incidenskezelés, priorizáció, hibajavítás követése, ellenőrzése, ügyféllel való kommunikációja

• A szolgáltatási tevékenység és folyamat gondozása (ISO20000), követése, ellenőrzése, fejlesztési szempontok összegyűjtése, meghatározása, problémák kezelése, eszkalálása

• A szolgáltatási folyamat munka és ügyeleti rendjének meghatározása

• A támogatási időszak alatt az adott szakterületen dolgozó kollégák közvetlen irányítása, rendkívüli helyzet vagy havaria esetén műszaki irányítás ellátása

• Kapcsolattartás az üzemeltetésben beszállítóként résztvevő partnerekkel velük való közreműködés megszervezése

• Együttműködés a szervezet infrastruktúra, fejlesztési és kereskedelmi vezetőivel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

• Szakirányú felsőfokú végzettség

• Magas szintű IT és üzemeltetési technológiai ismeretek

• Irodai és prezentációs eszközök ismerete (MS Office)

• Jó szervezőkészség, talpraesettség

• Kimagasló kommunikációs készség

• Problémaorientált, precíz munkavégzés

• Fiatalos, dinamikus, nyitott személyiség

• Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

• KKV szektorban szerzett munkatapasztalat

• Nemzetközi cégnél szerzett munkatapasztalat

• A teljesítendő feladatokban szerzett átfogó tapasztalat

Nyelvtudás:    Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

• piacvezető cég termék- és üzletfejlesztésében való részvétel

• emberközpontú munkakörnyezet

• motivált, fiatal, agilis csapatban való munkavégzés, SCRUM módszertan

• versenyképes fizetés, hosszú távú perspektíva

• dinamikus, fiatalos csapat

• stabil, kiszámítható vállalati háttér

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.