www.cvonline.hu

Szolgáltatási ügyintéző

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

önálló leányvállalata az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár és Önkéntes Nyugdíjpénztár budapesti munkahelyre teljes munkaidőben

SZOLGÁLTATÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • beérkező kifizetési igények elbírálása, teljes körű feldolgozása,
  • igényekkel kapcsolatos levelezések lebonyolítása,
  • beérkező információkérések (telefonok, e-mailek) megválaszolása,
  • szolgáltatások teljesítéséhez szükséges kifizetésekhez kapcsolódó pénzügyi adatok ellenőrzése,
  • időszakos rendszer tesztelési folyamatokban való részvétel.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • lakástakarékpénztári vagy nyugdíjpénztári tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • elkötelezett munkavégzés,
  • pontosság, precizitás.

Amit nyújtunk:

  • tanulási lehetőség, új munkafolyamatok megismerése,
  • változatos feladatok,
  • multinacionális munkakörnyezet,
  • teljesítmény jutalmazása.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • képes az önálló és csapatban való munkavégzésre egyaránt.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát – jövedelemigény megjelölésével várjuk 2017.11.30-ig oldalunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Bankpénztáros
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű