www.cvonline.hu

Szolgáltatási koordinátor (logisztika)

  • A hirdetés 716 napja lejárt

West Bridge Kft.

Munkakör megnevezése:

Fő feladatok, felelősségek:

  • Az ügyvezető igazgató közvetlen beosztottjaként a fuvarszervezési, számlázási és műszaki tevékenységek koordinálása
  • A fuvarozási tevékenység gazdaságos megszervezésének biztosítása
  • A feladatok napi szintű elosztása és megvalósulásának ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel és alvállalkozókkal
  • Elemzések és kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 4 év szakmai gyakorlat: fuvarozás, szállítmányozás, logisztika területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Magas szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív, ügyfélorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Tehergépjárművek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Több éves fuvarszervezői tapasztalat
  • Szlovák, román nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi atmoszféra
  • Érdekes, változatos munka
  • Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér

Munkavégzés helye: Érd

Fizetési igényt kérjük jelöljön meg!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő