www.cvonline.hu

Szolgáltatási értékesítő, Gazdasági tanácsadó

  • A hirdetés 774 napja lejárt

Elvárásaink:

  • Műszaki területen szerzett minimum középfokú végzettség
  • Angol társalgási szint
  • Ms office felhasználói szintű ismerete
    • Excel magas szint
    • World alap
    • PP alap
  • Számítástechnikában való rutinszerű felhasználói jártasság
  • "B" kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Analitikai gondolkodásmód,
  • Jó együttműködő, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság és eredményorientáltság
  • Új ismeretre való fogékonyság, tanulási hajlandóság

Munkavégzés helye, és ideje:

  • Rugalmas munkaidő
  • Adminisztratív munka végzés otthon is lehetséges, (központ, iroda: Fót és és Bp IV. ker)
  • Partnereinknél végzett munka esetén Magyarország területén, változó

Feladatkör:

  • Auditálások elvégzése, feladat tervek elkészítése, megvalósulás utókövetése
  • Üzemi mutatók begyűjtése, elemzések összeállítása, üzemgazdasági összehasonlító elemzések elkészítése
  • Prezentációk készítése, prezentálása

Előny:

  • Autós területen szerezett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Karambolos javítással, esetleg autófényezéssel vagy festési technológiával kapcsolatos ismeretek
  • Autós kárügyintézésben, biztosítási ügyintézéssel kapcsolatos tapasztalatok
  • Anyag és készletgazdálkodási ismertetek, tapasztalatok
  • Műszaki, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, új kihívások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Változatos feladatok
  • Speciális munkaszerződés, mely szerint hasonló tevékenységet a munkaadó jelenlegi konkurenciáinál, vagy azok számára nem végezhet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol