www.cvonline.hu

Szolgáltatási-érdekképviseleti munkatárs

  • A hirdetés 474 napja lejárt

Logisztikai érdekképviseleti partnerünk debreceni irodájába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a regionális iroda teljes körű adminisztrációja, vezetése
  • új tagok felvétele
  • oktatási-, biztosítási szolgáltatások értékesítése
  • tárgyalások szervezése és önálló lebonyolítása
  • kapcsolattartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum érettségi
  • MNB biztosításközvetítői képesítés
  • számlaképesség
  • logisztikai, biztosítási, értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • adminisztrációs tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • Saját gépjármű előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.