Szolgáltatási egységvezető német és angol nyelvtudással (Service Desk) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 729446
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Csoportvezetőkön keresztül irányítja területét   és biztosítja az elvárt szolgáltatási szintek elérését vagy túlszárnyalását   optimális költséghatékonyság mellett

- Biztosítja, hogy valamennyi kapcsolattartás – a   beérkező telefonhívások, e-mailek, faxok, reklamációk, érdeklődések –   kezelése késedelem nélkül, a szerződéses feltételek mentén és hatékonyan   történjék

- Felel a szervezeti egység pénzügyi   eredményességéért a költségek csökkentésével, a hatékonyság és az   eredményesség növelésével

- Részt vesz az éves tervezésben. Megtervezi a   szervezeti egység költségvetését / elkészíti pénzügyi terveit, a jóváhagyott   költségvetéssel gazdálkodik

- Segíti a csoportvezetők személyes fejlődését:   coaching-ot nyújt a vezetői készségek fejlesztésére; meghatározza a csapatok   képzési szükségleteit

- Aktív szerepet vállal az iSD ágazati céljainak   eléréséhez szükséges programok és tevékenységek kialakításában, végrehajtásában

Elvárások

- Felsőfokú végzettség

- Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

- Minimum 4-7 éves, preferáltan multinacionális   környezetben szerzett vezetői tapasztalat

 - Service Desk és/vagy üzemeltetési vezetői tapasztalat

  •  - SSC szektorban szerzett tapasztalat

  •  - A Service Desk specifikus szervezési alapelvek, know-how és eljárások ismerete

Személybeli követelmények

 - Világos, strukturált gondolkodásmód

 - Nyitottság és folyamatos tanulni, fejlődni vágyás

 - Rugalmas, változások elindítására képes személyiség

 - Ügyfélközpontúság

 - Megoldásfókusz, döntésképes, vezető személyiség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Keresés állásazonosító alapján: 79298

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

PROFIL