Szolgáltatási egységvezető német és angol nyelvtudással (Service Desk) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 729445
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Csoportvezetőkön keresztül irányítja területét   és biztosítja az elvárt szolgáltatási szintek elérését vagy túlszárnyalását   optimális költséghatékonyság mellett

- Biztosítja, hogy valamennyi kapcsolattartás – a   beérkező telefonhívások, e-mailek, faxok, reklamációk, érdeklődések –   kezelése késedelem nélkül, a szerződéses feltételek mentén és hatékonyan   történjék

- Felel a szervezeti egység pénzügyi   eredményességéért a költségek csökkentésével, a hatékonyság és az   eredményesség növelésével

- Részt vesz az éves tervezésben. Megtervezi a   szervezeti egység költségvetését / elkészíti pénzügyi terveit, a jóváhagyott   költségvetéssel gazdálkodik

- Segíti a csoportvezetők személyes fejlődését:   coaching-ot nyújt a vezetői készségek fejlesztésére; meghatározza a csapatok   képzési szükségleteit

- Aktív szerepet vállal az iSD ágazati céljainak   eléréséhez szükséges programok és tevékenységek kialakításában, végrehajtásában

Elvárások

- Felsőfokú végzettség

- Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

- Minimum 4-7 éves, preferáltan multinacionális   környezetben szerzett vezetői tapasztalat

  • Service Desk és/vagy üzemeltetési vezetői tapasztalat
  • SSC szektorban szerzett tapasztalat
  • A Service Desk specifikus szervezési alapelvek, know-how és eljárások ismerete

Személybeli követelmények

  •   Világos, strukturált gondolkodásmód
  •   Nyitottság és folyamatos tanulni, fejlődni vágyás
  •   Rugalmas, változások elindítására képes személyiség
  •   Ügyfélközpontúság
  •   Megoldásfókusz, döntésképes, vezető személyiség

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79298

PROFIL