Szolgáltatási egység vezető (ProductionSupport Systems) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 740673
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Belső   szoftverfejlesztési ágazat (több mint 180 fő) napi szintű szakmai vezetése

 - Az   ügyfélmegtartás biztosítása az üzletág szolgáltatásainak folyamatos   figyelemmel kísérésével, az elvárt leszállítandó termékek előállításával.

 - Hosszú   távú üzleti stratégia kidolgozása, nyomon követése – ezzel az üzleti és   fejlesztési célok támogatása

 - A   folyamatok hatékonyságának és eredményességének, kulcsfontosságú   mérföldköveinek a felmérése, ezek folyamatos fejlesztése

 - Csoportvezetők   szakmai vezetése, karriercélok meghatározása

 - Az   ágazat emberi és egyéb erőforrásainak hatékony menedzselése

 - Teljes   pénzügyi tervezés, nyomon követés, együttműködés a Pénzügy és Kontrolling   osztályokkal

 - Növekedési   stratégia kidolgozása, szoros együttműködés a HR-el

 - Innovációs   stratégia kidolgozása, nyomon követése

 - Szakmai   és pénzügyi jelentések készítése

 - „Project   owner” szerepkör a fejlesztési projektekben

 - Képzési   stratégia kidolgozása és menedzselése

 - Tudásátadás   ösztönzése, támogatása

Elvárások

 - Felsőfokú (IT) végzettség

 - Minimum 5-7 év vezetői tapasztalat

 - Tárgyalóképes angol, német előny

 - Nagy/közepes fejlesztői csapat vezetésében   szerzett tapasztalat

 - Átfogó IT tudás

 - B kategóriás jogosítvány

Előny:

 - Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

 - Scrum, Kanban, PMI projektekben szerzett vezetői tapasztalat

Személyiség:

- Kimagasló kommunikációs, prezentációs készség

- Megoldás orientált, stratégiai gondolkodásmód

- Analitikus szemléletmód

- Proaktív gondolkodásmód

- „Lead by example”

- Big picture szemléletmód

- Agilis, rugalmas személyiség

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79802

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió