Szolgáltatási egység vezető (Production Support Systems) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 829694
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Belső szoftverfejlesztési ágazat   (több mint 180 fő) napi szintű szakmai vezetése
  • Az ügyfélmegtartás biztosítása az   üzletág szolgáltatásainak folyamatos figyelemmel kísérésével, az elvárt   leszállítandó termékek előállításával.
  • Hosszú távú üzleti stratégia   kidolgozása, nyomon követése – ezzel az üzleti és fejlesztési célok   támogatása
  • A folyamatok hatékonyságának és   eredményességének, kulcsfontosságú mérföldköveinek a felmérése, ezek   folyamatos fejlesztése
  • Csoportvezetők szakmai vezetése,   karriercélok meghatározása
  • Az ágazat emberi és egyéb   erőforrásainak hatékony menedzselése
  • Teljes pénzügyi tervezés, nyomon   követés, együttműködés a Pénzügy és Kontrolling osztályokkal
  • Növekedési stratégia kidolgozása,   szoros együttműködés a HR-el
  • Innovációs stratégia kidolgozása,   nyomon követése
  • Szakmai és pénzügyi jelentések   készítése
  • „Project owner” szerepkör a   fejlesztési projektekben
  • Képzési stratégia kidolgozása és   menedzselése
  • Tudásátadás ösztönzése, támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú (IT) végzettség
  • Minimum 5-7 év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol, német előny
  • Nagy/közepes fejlesztői csapat   vezetésében szerzett tapasztalat
  • Átfogó IT tudás

  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs,   prezentációs készség
  • Megoldás orientált, stratégiai   gondolkodásmód
  • Analitikus szemléletmód
  • Proaktív gondolkodásmód
  • „Lead by example”
  • Big picture szemléletmód
  • Agilis, rugalmas személyiség
  • Előny:
    •   Multinacionális   környezetben szerzett tapasztalat
    •   Scrum,   Kanban, PMI projektekben szerzett vezetői tapasztalat
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat),   cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Amit   kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80916

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen