Szolgáltatási egység vezető (Production Support Systems) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 744935
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Belső szoftverfejlesztési ágazat (több mint 180   fő) napi szintű szakmai vezetése

 - Az ügyfélmegtartás biztosítása az üzletág   szolgáltatásainak folyamatos figyelemmel kísérésével, az elvárt leszállítandó   termékek előállításával.

 - Hosszú távú üzleti stratégia kidolgozása, nyomon   követése – ezzel az üzleti és fejlesztési célok támogatása

 - A folyamatok hatékonyságának és   eredményességének, kulcsfontosságú mérföldköveinek a felmérése, ezek   folyamatos fejlesztése

 - Csoportvezetők szakmai vezetése, karriercélok   meghatározása

 - Az ágazat emberi és egyéb erőforrásainak   hatékony menedzselése

 - Teljes pénzügyi tervezés, nyomon követés,   együttműködés a Pénzügy és Kontrolling osztályokkal

 - Növekedési stratégia kidolgozása, szoros   együttműködés a HR-el

 - Innovációs stratégia kidolgozása, nyomon   követése

 - Szakmai és pénzügyi jelentések készítése

 - „Project owner” szerepkör a fejlesztési   projektekben

 - Képzési stratégia kidolgozása és menedzselése

 - Tudásátadás ösztönzése, támogatása

Elvárások

 - Felsőfokú (IT) végzettség

 - Minimum 5-7 év vezetői tapasztalat

 - Tárgyalóképes angol, német előny

 - Nagy/közepes fejlesztői csapat vezetésében   szerzett tapasztalat

 - Átfogó IT tudás

 - B kategóriás jogosítvány

 - Kimagasló kommunikációs, prezentációs készség

 - Megoldás orientált, stratégiai gondolkodásmód

  -Analitikus szemléletmód

  -Proaktív gondolkodásmód

 - „Lead by example”

 - Big picture szemléletmód

 - Agilis, rugalmas személyiség

Előny:

  •   Multinacionális környezetben szerzett   tapasztalat
  •   Scrum, Kanban, PMI projektekben szerzett vezetői   tapasztalat

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79800

PROFIL