Szolgáltatási egység vezető (Production Support Systems) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 818479
lejárt
FELADAT

 Feladatok

 - Belső szoftverfejlesztési ágazat (több mint 180 fő) napi szintű szakmai vezetése

 - Az ügyfélmegtartás biztosítása az üzletág szolgáltatásainak folyamatos figyelemmel kísérésével, az elvárt leszállítandó termékek előállításával.

 - Hosszú távú üzleti stratégia kidolgozása, nyomon követése – ezzel az üzleti és fejlesztési célok támogatása

 - A folyamatok hatékonyságának és eredményességének, kulcsfontosságú mérföldköveinek a felmérése, ezek folyamatos fejlesztése

 - Csoportvezetők szakmai vezetése, karriercélok meghatározása

 - Az ágazat emberi és egyéb erőforrásainak hatékony menedzselése

 - Teljes pénzügyi tervezés, nyomon követés, együttműködés a Pénzügy és Kontrolling osztályokkal

 - Növekedési stratégia kidolgozása, szoros együttműködés a HR-el

 - Innovációs stratégia kidolgozása, nyomon követése

 - Szakmai és pénzügyi jelentések készítése

 - „Project owner” szerepkör a fejlesztési projektekben

 - Képzési stratégia kidolgozása és menedzselése

 - Tudásátadás ösztönzése, támogatása

Elvárások

 - Felsőfokú (IT) végzettség

 - Minimum 5-7 év vezetői tapasztalat

 - Tárgyalóképes angol, német előny

 - Nagy/közepes fejlesztői csapat vezetésében szerzett tapasztalat

 - Átfogó IT tudás

 - B kategóriás jogosítvány

 - Kimagasló kommunikációs, prezentációs készség

 - Megoldás orientált, stratégiai gondolkodásmód

 - Analitikus szemléletmód

 - Proaktív gondolkodásmód

 - „Lead by example”

 - Big picture szemléletmód

 - Agilis, rugalmas személyiség

Előny:

 - Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

 - Scrum, Kanban, PMI projektekben szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80917

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió