Szolgáltatási egység vezető német és angol nyelvtudással (Service Desk) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 719596
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Csoportvezetőkön keresztül irányítja területét és biztosítja az elvárt szolgáltatási szintek elérését vagy túlszárnyalását optimális költséghatékonyság mellett

- Biztosítja, hogy valamennyi kapcsolattartás – a beérkező telefonhívások, e-mailek, faxok, reklamációk, érdeklődések – kezelése késedelem nélkül, a szerződéses feltételek mentén és hatékonyan történjék

- Felel a szervezeti egység pénzügyi eredményességéért a költségek csökkentésével, a hatékonyság és az eredményesség növelésével

- Részt vesz az éves tervezésben. Megtervezi a szervezeti egység költségvetését / elkészíti pénzügyi terveit, a jóváhagyott költségvetéssel gazdálkodik

- Segíti a csoportvezetők személyes fejlődését: coaching-ot nyújt a vezetői készségek fejlesztésére; meghatározza a csapatok képzési szükségleteit

- Aktív szerepet vállal az iSD ágazati céljainak eléréséhez szükséges programok és tevékenységek kialakításában, végrehajtásában

Elvárások

- Felsőfokú végzettség

- Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

- Minimum 4-7 éves, preferáltan multinacionális környezetben szerzett vezetői tapasztalat

- Service Desk és/vagy üzemeltetési vezetői tapasztalat

- SSC szektorban szerzett tapasztalat

- A Service Desk specifikus szervezési alapelvek, know-how és eljárások ismerete

Személybeli követelmények:

- Világos, strukturált gondolkodásmód

- Nyitottság és folyamatos tanulni, fejlődni vágyás

- Rugalmas, változások elindítására képes személyiség

- Ügyfélközpontúság

- Megoldásfókusz, döntésképes, vezető személyiség

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79518

PROFIL