www.cvonline.hu
Szolgáltatási egység vezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 829704
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Belső szoftverfejlesztési torony   (80< fő + gyakornokok) napi szintű szakmai vezetése
  • Az ügyfélmegtartás biztosítása az   üzletág szolgáltatásainak folyamatos figyelemmel kísérésével, az elvárt   leszállítandó termékek előállításával
  • Szoros együttműködés a cég többi   ágazatával, illetve a német anyavállalat kapcsolódó szervezeteivel
  • Hosszú távú üzleti stratégia   kidolgozása, nyomon követése – ezzel az üzleti és fejlesztési célok   támogatása
  • A folyamatok hatékonyságának és   eredményességének, kulcsfontosságú mérföldköveinek a felmérése, ezek   folyamatos fejlesztése
  • Csoportvezetők szakmai vezetése,   karriercélok meghatározása
  • Az ágazat emberi és egyéb   erőforrásainak hatékony menedzselése
  • Kinevezési és kiválasztási döntések   meghozatala
  • Teljes pénzügyi tervezés, nyomon   követés, együttműködés a Pénzügy és Kontrolling osztályokkal
  • Növekedési stratégia kidolgozása,   szoros együttműködés a HR-el
  • Ágazati, csoport és egyén szintű   éves elvárások meghatározása, ezek transzparens kommunikálása, nyomon   követése
  • Innovációs stratégia kidolgozása,   nyomon követése
  • Szakmai és pénzügyi jelentések   készítése az Ügyvezetés számára
  • „Project owner” szerepkör a   fejlesztési projektekben
  • Szoftverfejlesztéshez leginkább   megfelelő munkakörnyezet biztosítása
  • Munkatársak napi szintű inspirációja
  • Képzési stratégia kidolgozása és   menedzselése
  • Tudásátadás ösztönzése, támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség vagy egyéb   felsőfokú végzettség, jelentős vezetői tapasztalattal
  • Minimum 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Nagy/közepes fejlesztői csapat   vezetése

  • Átfogó IT tudás
  • Multinacionális környezetben   szerzett tapasztalat előny
  • Scrum, Kanban, PMI projektekben   szerzett vezetői tapasztalat előny
  • Kimagasló kommunikációs készségek   (gyakori >200 fő előtti prezentálás)
  • Megoldás orientált, stratégiai   gondolkodásmód
  • Analitikus szemléletmód
  • Proaktív gondolkodásmód
  • „Lead by example”
  • Coaching/mentoring
  • Big picture szemléletmód
  • "Akard minden nap jobban   csinálni, mint előző nap"
  • Magas munkabírás
  • Agilis, rugalmas személyiség
  • Agilis fejlesztési módszertanok   ismerete
  • Minden, ami a fentiek biztosításához napi alkalmazások ismeretében szükséges (előny lehet MS Project, SAP és egyéb irodai alkalmazások ismerete)
  • Középszintű angol nyelvtudás, német   előnyt jelent
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Amit   kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81114

PROFIL