Szolgáltatási egység vezető angol nyelvtudással (Service Desk) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 836952
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Csoportvezetőkön keresztül irányítja területét és   biztosítja az elvárt szolgáltatási szintek elérését vagy túlszárnyalását   optimális költséghatékonyság mellett
  • Biztosítja, hogy valamennyi kapcsolattartás – a   beérkező telefonhívások, e-mailek, faxok, reklamációk, érdeklődések –   kezelése késedelem nélkül, a szerződéses feltételek mentén és hatékonyan   történjék
  • Felel a szervezeti egység pénzügyi eredményességéért   a költségek csökkentésével, a hatékonyság és az eredményesség növelésével.
  • Részt vesz az éves tervezésben. A szervezeti egység   költségvetését megtervezi/ pénzügyi terveit elkészíti, a jóváhagyott   költségvetéssel gazdálkodik
  • Segíti a csoportvezetők személyes fejlődését:   coaching-ot nyújt a vezetői készségek fejlesztésére; meghatározza a csapatok   képzési szükségleteit
  • Aktív szerepet vállal az iSD ágazati céljainak   eléréséhez szükséges programok és tevékenységek kialakításában,   végrehajtásában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 4-7 éves, lehetőleg multinacionális   környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol, német nyelvtudás előny
  • Service Desk és/vagy operációs vezetési tapasztalat   SSC szektorban szerzett tapasztalat
  • Service Desk specifikus vezetői alapelvek, know-how   és eljárások ismerete

Személyiségbeli követelmények

  • Strukturált és világos gondolkodás,
  • Befogadó/nyitott és a folyamatos fejlődést kereső   személyiség,
  • Rugalmas, a változásokat kezdeményező személyiség,
  • Ügyfélorientált szemlélet,
  • Megoldás orientált-, döntésképes, vezetői attitűd

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 78419

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió