www.cvonline.hu

Szolgáltatásértékesítő szakelőadó

  • A hirdetés 670 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

 A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

A betöltendő munkakör feladatai:

  • utas szerző tevékenységet folytat: csoportos utazásokat és charter vonatokat szervez, értékesít, figyelemmel kíséri lebonyolításukat, szükség esetén a csoportot/vonatot személyesen kíséri,
  • részt vesz értékesítési és marketing akciókban a saját területén,
  • nyilvántartja az utazó létszámot az Intranet programban, vezeti a tárgyalási lapokat és a bevételek hálózati nyilvántartását,
  • folyamatos kapcsolatot tart az állami és önkormányzati szervekkel, vállalatokkal, utazási irodákkal, társadalmi és vallási szervezetekkel, oktatási intézményekkel,
  • figyelemmel kíséri a potenciális piac igényeit, felkutatja az új utasok megnyerését szolgáló lehetőségeket,
  • elindítja az új partnerekkel történő szerződéskötési folyamatot, építi az ügyféladatbázist, ügyfélgondozást végez,
  • számadó pénztárt kezel a csoportok kiszolgálása érdekében

Feltétel:

  • állami középfokú végzettség (érettségi),
  • 3 év szakmai gyakorlat értékesítési/ügyfélszolgálati területen,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismeret,
  • kereskedelmi, marketing, értékesítési, ügyfélszolgálati ismeretek,
  • jó kommunikációs készség
  • értékesítői szemlélet, ügyfélközpontúság, megbízhatóság,
  • problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • felsőfokú személyszállítási tanfolyam,
  • számadópénztári vizsga,
  • piacismeret,

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Kérjük az „Általános jelentkezés adatbázisba” linken regisztrálja magát, majd válassza ki a tárgyban megjelölt pozíciót!

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő