www.cvonline.hu

Szolgáltatás vezető

  • A hirdetés 978 napja lejárt

West Bridge Kft.

Fő feladatok, felelősségek:

  • a fuvarszervezési, műszaki és számlázási tevékenységek operatív irányítása
  • munkafolyamatok meghatározása, munkautasítások készítése, karbantartása
  • beosztottak koordinálása
  • reklamációkezelés
  • időszakos szakterületi jelentések elkészítése
  • napi kapcsolattartás a partnerekkel
  • helyettesítések szervezése

Elvárások:

  • műszaki és/vagy logisztikai felsőfokú végzettség (egyetem, főiskola)
  • 5 év szakmai, 2 év vezetői gyakorlat fuvarozás, szállítmányozás, logisztika területén
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • MS Office erős felhasználói szint
  • kiváló kommunikációs készség
  • proaktív, ügyfélorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • tehergépjárművek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • több éves fuvarszervezői tapasztalat
  • egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • teljesítményorientált fizetés
  • jó munkahelyi atmoszféra

Munkavégzés helye:

Érd

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő