www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 942698
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk dinamikusan fejlődő magyar piacvezető vállalkozás. Az egyik legstabilabb szektorban szállít egyedi igényeket kielégítő informatikai rendszereket. Piaci sikereit az agilis csapatokban dolgozó szakembereinek és az igényes – modern technológiákkal és legújabb módszertanok alkalmazásával fejlesztett – megbízható termékeinek köszönheti.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SZOLGÁLTATÁS VEZETŐ (E-I04)

A szolgáltatási vezető feladata és felelősségi köre, hogy a támogatási szerződéssel rendelkező ügyfelek elégedettek legyenek a szolgáltatással.

Főbb feladatok:
  • A támogatási szerződésben érintett ügyfélkör gondozása
  • Rendszeres ügyféltalálkozók szervezése
  • Ügyféltámogatáshoz kapcsolódó potenciális fejlesztések elemzése, meghatározása
  • A szolgáltatási termék portfolió gondozása, új szolgáltatási elemek keresése és piaci lehetőségek felkutatása
  • A szolgáltatással kapcsolatos tevékenység kommunikációja
  • Heti jelentés készítése a menedzsment felé, havi jelentés készítése az ügyfelek felé a szolgáltatással kapcsolatos incidensekről
  • A támogatási szerződés szakmai tartalmának kialakítása, a szerződés tárgyalásának követése
  • Árajánlatok készítése megrendelők részére
  • Teljesítési igazolások menedzselése
  • A szolgáltatási tevékenység költségvetésének, erőforrás gazdálkodásának tervezése, adatok szolgáltatása a társaság gazdálkodásának elősegítéséhez
  • A bejelentések figyelemmel kísérése
  • Incidenskezelés, priorizáció, hibajavítás követése, ellenőrzése, ügyféllel való kommunikációja
  • A szolgáltatási tevékenység és folyamat gondozása (ISO20000), követése, ellenőrzése, fejlesztési szempontok összegyűjtése, meghatározása, problémák kezelése, eszkalálása
  • A szolgáltatási folyamat munka és ügyeleti rendjének meghatározása
  • A támogatási időszak alatt az adott szakterületen dolgozó kollégák közvetlen irányítása, rendkívüli helyzet vagy havaria esetén műszaki irányítás ellátása
  • Kapcsolattartás az üzemeltetésben beszállítóként résztvevő partnerekkel velük való közreműködés megszervezése
  • Együttműködés a szervezet infrastruktúra, fejlesztési és kereskedelmi vezetőivel

Elvárások:
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magas szintű IT és üzemeltetési technológiai ismeretek
  • Irodai és prezentációs eszközök ismerete (MS Office)
  • Jó szervezőkészség, talpraesettség
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Problémaorientált, precíz munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus, nyitott személyiség
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
  • KKV szektorban szerzett munkatapasztalat
  • Nemzetközi cégnél szerzett munkatapasztalat
  • A teljesítendő feladatokban szerzett átfogó tapasztalat

Amit kínálunk:
  • piacvezető cég termék- és üzletfejlesztésében való részvétel.
  • kiemelkedő munkakörnyezet
  • motivált, fiatal, agilis csapatban való munkavégzés, SCRUM módszertan
  • rugalmas munkaidő
  • emberközpontú közeg, hosszú távú perspektíva
  • versenyképes fizetés
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • stabil, kiszámítható vállalati háttér

Kezdés: Azonnal
Munkavégzés helye: Budapest (XIII)

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Erika Bácsalmási, E-mail cím megjelenítése, +36.30.730.2549

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió