www.cvonline.hu
Szolgáltatás-üzemeltetési vezető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 831345
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Adott szolgáltatási egység termelési   és technikai szakértője.
  • Megtervezi, és felelősként felügyeli   az adott szolgáltatás üzemeltetését a megadott határidők, teljesítési szintek   és költségek betartatása mellett.
  • A szolgáltatási csoportok   működésének és kapacitásának ismeretében szakértőként közreműködik a   szolgáltatási szerződések megvalósíthatóságának előrejelzésében.
  • A szerződés teljesítése érdekében   koordinálja a szolgáltatás-kivitelezési tevékenységet a szervezeti egységek   között, ellenőrzi a munkájukat.
  • Figyeli a projektek lehetséges   kockázatait, ezeket csökkenteni igyekszik. A felmerülő problémákat és   konfliktusokat nagy önállósággal és professzionális módon kezeli.
  • Részt vesz folyamatok kialakításában   és javításában, prioritások meghatározásában az SC OPM-mel együttműködve.
  • Incidensek megelőzése érdekében   proaktív módon vizsgálja a szolgáltatási folyamatokat és javaslatokat tesz   azok optimalizálására.
  • Munkatársainak szakmai tanácsot,   coaching-ot nyújt megoldások kialakításával, szerződések teljesítésével és az   ügyfél-elégedettség növelésével kapcsolatban.
  • Jellemzően egy-egy nagyobb ügyfél   egyedi igényeinek kielégítését támogatja, akár nemzetközi csapat tagjaként.
  • Kisebb csapat szakmai vezetését   végezheti.
  • Részt vesz projektmunkákban, új   ügyfelek/szerződések felépítésében, tranzíciók támogatásában elsősorban   technikai szakértőként.
  • Betartartja a határidőket és az   elvárt szolgáltatási szinteket az incidensek, change-ek, problemek   tekintetében.

  • Felelős az adott szolgáltatási lánc   tekintetében a beszámolási rendszer adatainak minőségéért, megbízhatóságáért és   teljességéért.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, hasonló   területen szerzett tapasztalat előny
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Felsőfokú angol és középfokú német   nyelvtudás
  • Interkulturális tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási   készségek
  • Érdekérvényesítő készség
  • Önállóság és megbízhatóság,   proaktivitás
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Amit   kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81202

PROFIL