www.cvonline.hu
Szolgáltatás-üzemeltetési specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 875039
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Rendszeresen kommunikál az SC OPM-el a szolgáltatásra és minőségre tekintettel.
  • Tervezi, ellenőrzi és felelősséget vállal a szolgáltatás felügyeletéért szükséges időszakonként/minőségben
  • Az incidens-, problem- és változásfeldolgozás során felelős a paraméterek megfeleltetéséért.
  • Incidens/Problem/Változás menedzsment
  • Érték/Konfiguráció/Eszkaláció menedzsment
  • Alkalmanként felelős az ILV-ért (Interne Leistungs Verrechnung)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai ismeretek birtoklása (MS Exchange / Sharepoint-Lync előnyt jelent)
  • Microsoft Office; ITIL Foundation v3 ismerete
  • Exchange szerver tapasztalat
  • Középszintű angol és német nyelvismeret
  • Asszertív kommunikációs készség előnyt jelent
  • Rugalmasság, magabiztosság, jó koordinációs készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82091

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen