www.cvonline.hu

Szolgáltatás-kontroller

  • A hirdetés 584 napja lejárt

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel

munkakörbe keres munkatársat 2015. szeptember 15-ei kezdéssel, határozatlan időre.

Feladatok:

  • a Teljesítményösztönző Rendszer dokumentum karbantartása
  • Teljesítményösztönző rendszerhez kapcsolódóan vonatközlekedési adatok feldolgozása és elemzése
  • próbaszámítások végzése
  • elemzések és jelentések készítése
  • a kapott eredmények alapján következtetések levonása, javaslattétel a rendszer finomhangolására
  • menetvonal-igények alapján nemzetközi és belföldi vonatáramlatok vizsgálatában való részvétel
  • SQL lekérdezések futtatása
  • segítségnyújtás az IT támogatás megvalósításában

A munkakör betöltéséhez követelmény:

  • felsőfokú gazdasági, társadalomtudományi végzettség
  • minimum 2 év munkatapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban egyaránt
  • kiváló problémamegoldó készség
  • monotonitást is tűrő, precíz személyiség
  • önálló munkavégzés képessége
  • stressz tűrő képesség, határidők betartása
  • az információk rendszerezése, átadása
  • idegen nyelvű feladatok elvégzése (munkacsoporti feladatok elvégzése külföldi kollégákkal)
  • magabiztos személyiség
  • felhasználó szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point, stb.)
  • vasúti tapasztalat

Előnyt jelent:

  • SQL programozási nyelv ismerete
  • további idegen nyelv(ek) ismerete

A jelentkezéshez szükséges önéletrajzot és motivációs levelet 2015. augusztus 24-ig az alábbi email címen lehet benyújtani.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő