www.cvonline.hu

Szolgáltatás-kontroller

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

Szolgáltatás kontroller

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel Szolgáltatás-kontroller munkakörbe keres munkatársat 2014. augusztus 1-jei kezdéssel, határozatlan időre.

Feladatok:

  • a Teljesítményösztönző Rendszer dokumentum karbantartása
  • Teljesítményösztönző rendszerhez kapcsolódóan vonatközlekedési adatok feldolgozása és elemzése
  • próbaszámítások végzése
  • elemzések és jelentések készítése
  • a kapott eredmények alapján következtetések levonása, javaslattétel a rendszer finomhangolására
  • menetvonal-igények alapján nemzetközi és belföldi vonatáramlatok vizsgálatában való részvétel
  • segítségnyújtás az IT támogatás megvalósításában

A munkakör betöltéséhez követelmény:

  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • minimum 2 év munkatapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban egyaránt
  • kiváló problémamegoldó készség
  • monotonitást is tűrő, precíz személyiség
  • önálló munkavégzés képessége
  • stressztűrő képesség, határidők betartása
  • az információk rendszerezése, átadása
  • idegen nyelvű feladatok elvégzése (munkacsoporti feladatok elvégzése külföldi kollégákkal)
  • magabiztos személyiség
  • felhasználó szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point, stb.)
  • vasúti tapasztalat

Előnyt jelent:

  • SQL programozási nyelv ismerete
  • további idegen nyelv(ek) ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • professzionális munkakörnyezet

A jelentkezéshez szükséges önéletrajzot és motivációs levelet 2014. július 15-ig a lenti címen lehet benyújtani.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol