www.cvonline.hu

Szolgáltatás ellenőr

  • A hirdetés 969 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Operatív Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • A kereskedelmi és fuvarozási tevékenységet támogató rendszer adatainak folyamatos nyomon követése, ellenőrzése;
  • A hibás folyamatok feltárása, javítása, riportok elemzése;
  • Visszajelzés az érintett társterületek részére;
  • A folyamatok fejlesztése, és javaslattétel a szolgáltatási színvonal minőségének javítására;
  • Ellenőrzési módszerek kidolgozása és gyakorlati bevezetése, alkalmazása;
  • Vezetői riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, logisztikus, közlekedésmérnök);
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel magabiztos kezelése;
  • 2 év logisztikai területen megszerzett munkatapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Lekérdezésekben (SQL) való jártasság;
  • Kontrolling, elemzési területen szerzett munkatapasztalat.

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Precizitás és analitikus gondolkodásmód;
  • Rendszerszemlélet és elemzőkészség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó problémafeltáró- és megoldó készség;
  • Terhelhetőség, jó stressz – és monotonitás-tűrő képesség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „Szolgáltatás ellenőr ” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő