www.cvonline.hu

Szőlészeti Szakember

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

A

KITE Zrt.

pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Feladata:

  • A KITE Zrt. Kertészeti üzletágánál növényvédő szer és műtrágya forgalmazással, kertészeti inputok értékesítésével, ill. gépkereskedelemmel kapcsolatos feladatok ellátása, kiemelten szőlőtermesztés területen.

Követelmények:

  • felsőfokú agrár/kertész végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség
  • jó szervezői és vezetői készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • növényvédelmi szakmérnöki vagy növény orvosi végzettség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes, premizált jövedelem
  • mobiltelefon
  • stabil, országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Munkavégzés helye:

  • Nádudvar

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy a lenti linkre kattintva töltheti fel szakmai önéletrajzát, 2014. május 21-ig.

Helyek Nádudvar
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő