www.cvonline.hu

SZŐLÉSZ-BORÁSZ

  • A hirdetés 620 napja lejárt

Borászatunk

munkatársat keres közép-magyarországi munkavégzési hellyel.

Feladatok:

  • Szőlőterületek éves művelésének irányítása, növényvédelmi és szüreti munkák szervezése
  • Bor kezelési műveletek elvégzése irányítása,a szőlő feldolgozástól a palackozásig
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentálás, bevallások, jelentések elkészítése
  • Borbemutatók levezetése
  • Munkatársak kiválasztása, munkavégzésük felügyelete és irányítása
  • Üzemi gépek berendezések kezelése, az esetlegesen felmerülő műszaki problémák elhárítása
  • Elemző vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség borász (szőlész-borász) végzettség
  • borászatnál szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • borászati és Mezőgazdasági gépek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • önálló és kezdeményező munkavégzés
  • precizitás, pontosság, jó problémamegoldó képesség
  • dinamikus, határozott fellépés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent: idegennyelv (-ek) ismerete

Kínálunk:

  • alapfizetés és jutalék
  • szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Tolna
Fejér
Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő