www.cvonline.hu

SZOFVER FEJLESZTŐ : C++

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Ügyfelünk egy nemzetközi kommunikációs és IT vállalat, amely kormányzati és általános piacokon keresztül több mint 150 országba jut el. A különféle részlegek kiszolgálják a kormányzati, RF kommunikációs, távközlési és mikrohullámú vásárlók igényeit, mind software mind hardware területeken.

Kínált pozíció:

Feladat

  • komponensek fejlesztése C/C++/C# nyelven
  • unit-tesztek írása saját komponensekhez (NUnit)
  • többrétegű alkalmazások fejlesztése
  • fejlesztési feladatok időben és ellenőrizhető minőségben való leszállítása
  • csapatmunkában részvétel

Elvárás

  • informatikai területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma és/vagy 4-5 éves szakmai tapsztalat
  • párhuzamos programozási ismeretek
  • C/C++ programozási nyelv alapos ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • .NET keretrendszer ismerete
  • algoritmusok és adatszerkezetek alapos ismerete
  • verziókövető rendszerek ismerete

Munkaidő: teljes állás
Elvárt nyelvek ismerete: angol

Kapcsolat

Tál Teréz
Telefon: 0630 316 9470

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő