www.cvonline.hu

Szoftverüzemeltető

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Fejlesztő csapatunkba keresünk:

Munkatársat

Munkakör:

Ügyviteli-, vállalatirányítási rendszerek üzemeltetése, a felhasználók támogatása.

Feladatok:

  • Támogatja a felhasználókat a rendszerek használatában.
  • Napi kapcsolatot tart, összegyűjti, dokumentálja és lehetőség szerint megoldja az Ügyfelek kisebb problémáit.
  • Folyamatosan türelmesen oktatja a felhasználókat a rendszer megfelelő használatára.
  • Az azonnal nem megoldható összetett problémákat dokumentáltan továbbítja a projektvezetőnek.
  • Heti rendszerességgel beszámol a projektvezetőnek az ügyek állásáról.
  • Fejlesztés vagy support keretében beállítja, paraméterezi a rendszert a megfelelő működésre.
  • Összeállítja és futtatja a verzió követő szkripteket.
  • Verzió frissítés előtt körültekintően teszteli a rendszer működését.
  • Nyomtatási riportokat készít.
  • SQL lekérdezéseket és szkripteket készít.
  • Telepíti a rendszereket.
  • Részletes felhasználói leírásokat készít.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szívesen fogadunk frissen végzett pályakezdőket is).
  • Alapvető informatikai ismeretek.
  • Logikus gondolkodás.
  • Megbízható, precíz munkavégzés.
  • Jó kommunikáció szóban.
  • Érthető fogalmazás írásban.

Előny:

  • Programozói ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerek felhasználói ismerete.
  • Jogosítvány, B kategória
  • Saját gépjármű
  • Angol nyelvtudás

Milyen nehézségekkel kell szembenézned a munkád során:

  • Az első időszakban meg kell tanulni a keretrendszer használatát, a programok alapvető felépítését, működését.
  • Ismerni kell az ügyfél cégek működését.
  • A felhasználók nem mindig rendelkeznek megfelelő ismeretekkel a számítógép használattal, a programrendszer működésével vagy akár a saját cégük folyamataival. Folyamatosan, türelmesen oktatni és segíteni kell őket.
  • Emberileg meg kell értetnie magát és meg kell érteni az ügyfelet.
  • Gyakran új emberekkel kell kijönni, kommunikálni.
  • A teszteléseket alaposan, körültekintően és részletesen dokumentálva kell elvégezni.
  • A határidő mindig rövid, mindenki mindent azonnal szeretne.
  • Néha utazni kell az ügyfélhez (nem gyakori, távoli eléréssel szinte minden megoldható).
  • Folyamatosan tanulni kell.

Amit kínálunk:

  • Változatos,szakmai kihívást jelentő projektek a gazdasági élet több területén.
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre egy tapasztalt és lelkes csapatban.
  • Személyiséghez és tudásszinthez igazított egyéni szakmai fejlesztés.
  • Korrekt fizetés.
  • Ha kiemelkedően teljesítesz, akkor egy biztos, hosszú távú állás.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Csapatmunka és kiváló családias légkör.
  • Kényelmes iroda, kertvárosi környezetben.
  • Stabil háttérrel és tapasztalattal rendelkező, demokratikus döntési stílusú cégvezetés.
  • Korszerű eszközök.

Néhány szó magunkról:

Az informatika világában szárnyalunk. Ügyviteli, vállalatirányítási programokat fejlesztünk, üzemeltetünk. Szakértelmünkkel hazai gyártók és szolgáltatók százai elégedettek. Büszkék vagyunk arra, hogy cégünk számos kiemelkedő gazdasági társaság ügyviteli szoftverének a fejlesztője és support szolgáltatója. Üzleti vállalkozásunk 16 évvel ezelőtt, lelkes fiatalok garázscégeként indult. A kemény munka, a kitartás, a folyamatos innováció meghozta gyümölcsét, egyenletesen fejlődtünk. A lehetőségek és feladataink száma végtelen.

Ez az a hely, ahol a tehetség kibontakozását segítik, és folyamatos szakmai fejlődés és tanulás révén váltjuk valóra ügyfeleink igényét.

Új irodaházunk kertvárosi környezete, a kertünk és teraszunk előadások, belső képzések és céges partik színtere.

Bővebben: Link megjelenítése

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

Fiatal, pályakezdő kollégáink mondták:

  • „Hagyják a tehetséget kibontakozni.”
  • „Biztosított a folyamatos szakmai fejlődés.”
  • „A vezetőség nagy hangsúlyt fektet a tehetséghez illeszkedő fejlődési irány meghatározására, ami tanulást jelent.”
  • „Van kávé.”

Pályázat:

Pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk az alábbi e-mail címre! A motivációs levében térj ki a következőkre:

  • Mit tartasz eddigi legnagyobb szakmai sikerednek?
  • Miért gondolod, hogy alkalmas vagy a munkakörre?
  • Mit érzel erősségednek?
  • Miért válasszuk Téged?
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő