www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1007341
lejárt
Tech People FEJLÉC

1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói, és nyugdíjpénztári rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház keres

SZOFTVERTESZTELŐ/ÜGYFÉLTÁMOGATÓ

munkatársat.

Az új munkatárs feladata:
  • Szoftver követelmények ellenőrzése (hiánytalanság és egyezőség),
  • Tesztelési folyamatok elvégzése egy megadott tesztstratégia alapján,
  • Feltárt hibák nyomon követése, előírásoknak megfelelő dokumentálása,
  • Ügyféltámogatás, bejelentések kivizsgálása, kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása,
  • Felhasználói leírások, tájékoztatók, tesztesetek készítése, magyar és/vagy angol nyelven.
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú végzettségű, lehetőleg közgazdasági területen szerezte diplomáját,
  • Megbízható angol nyelvtudással bír, elsősorban írásban és szövegértésben.
Előny:
  • Szoftvertesztelői, vagy egyéb ellenőrzési területen szerzett tapasztalat,
  • Pénzügyi (banki, nyugdíjpénztári) területen szerzett tapasztalat, ismeretek,
  • Objektumorientált és/vagy script nyelvek ismerete,
  • SQL ismeretek,
  • XML, SOAP ismerete.
Fontos:
    • Nem szoftverfejlesztői munkakör!
    Mielőtt elküldi jelentkezését, kérem, őszintén válaszolja meg magának az alábbi kérdéseket, eddigi munkatapasztalatai alapján:
    • Személyes kihívásnak érzi, hogy a munkája során folyamatosan jelentkező újabb tudásbeli hiányosságokat pótolja?
    • A hiányzó információkat szereti leírásokból kikeresni, valamint a munkatársak segítségével megszerezni?
    • Szereti a felmerülő szakmai problémákat részleteiben, összefüggéseiben, és több megközelítésből is megvizsgálni?
    • Vállalja a többiekével ellentétes szakmai véleményét?
    • Odafigyel arra, hogy valójában mit mond a beszélgetőpartnere?
    • Meg tudja fogalmazni ismereteit szóban és írásban olyan módon, hogy a kevésbé szakavatottak is megértsék?
    • Szívesen készít leírásokat, használati útmutatókat?
    Amennyiben legalább 5 kérdésre"Igen"-nel válaszolt, érdekli a meghirdetett munkakör, illetve ha Ön:
    • Felelősségteljes személyiség,
    • Aki nyitott a bonyolult problémákra,
    • Megbízhatóan, gyorsan, kreatívan képes ezeket a problémákat megoldani,
    • Szeretne folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni,
    • Képes ezeket az ismereteket gyorsan elsajátítani,
    • Szeret csapatban tevékenykedni,
    • Stressz- és monotonitástűrésben is jó,
    • Rugalmasan áll a változó feladatokhoz,
    • Egy fiatal, jó hangulatú csapatban,
    • Annak hasznos tagjaként,
    • Elsőrangú körülmények között szeretne dolgozni
    jelentkezzen a pozíció megjelölése mellett a következőkkel:
    • magyar nyelvű önéletrajz,
    • angol nyelvű önéletrajz,
    • egy, Ön által megfogalmazott, angol nyelvű felhasználói útmutató, leírás a fogmosás folyamatáról.
    Munkavégzés helye:
    • Budapest

    Tech People LÁBLÉC

    Kategória
    Egyéb
    Régió