www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 667 napja lejárt

SZOFTVERTESZTELŐKET KERESÜNK!

Ha részese szeretnél lenni egy új, innovatív technológia születésének
Ha felforgatnád velünk az üzleti alkalmazások piacát
Ha fontos Neked az inspiráló közösség

Az ORIANA Kft. egy dinamikusan növekvő, hazai, szoftvergyártó vállalat, nemzetközi kilátásokkal. Partnereinkkel együtt azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk az üzleti alkalmazások piacát. Egyedülálló módszerünkkel és közösségi szemléletünkkel minden eddiginél gyorsabban és alacsonyabb áron szállítunk egyedi üzleti megoldásokat ügyfeleink számára. Formáljuk együtt a jövőt és söpörjük el a hagyományos módon, a rugalmatlan dobozos termékekre, vagy drága és bonyolult egyedi fejlesztésekre alapozott üzleti megoldásokat.

Tesztelői csapatunk feladata, hogy manuális és automata tesztek segítségével folyamatosan növelje termékeink minőségét, ezáltal nagyban támogassa fejlesztőink munkáját. Ebbe a csapatba keresünk TESZTELŐKET az alábbi kritériumokkal:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Tesztesetek tervezése, végrehajtása
  • Komplex tesztelések végzése önállóan és csapatmunkában
  • Automata, ill. manuális módon történő tesztelés kivitelezése
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztőkkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Informatikai végzettség vagy informatikai tapasztalat
  • Legalább fél éves tesztelői tapasztalat tesztelési projektekben
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségvállalás
  • Csapatjátékosság
  • Ügyfélközpontú, logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tesztelési módszertanok és eszközök ismerete
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • ISTQB vizsga
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
  • SQL ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Aktív tagja lehetsz tesztelői csapatunknak
  • Érdekes projektekben, szakmai kihívásokban lehet részed
  • Megismerheted a tesztelési módszertanokat
  • És nem utolsósorban, versenyképes jövedelemhez juthatsz

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, II. kerület, Csatárka út 82-84.
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő