www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.12.

Pozíció leírása / Job description

Érdekel a szoftvertesztelés?
Folyékonyan beszélsz angolul?
Erős IT affinitásod van?
Ha a kérdésekre a válasz igen, jelentkezz még ma!

Dinamikusan növekvő, 25 év szoftverfejlesztési tapasztalattal rendelkező multinacionális partnerünk budapesti irodájába keresünk új munkatársat Alkalmazás tesztelő pozícióba.

Feladatok:

- részvétel a teljes tesztelési folyamatban
- tesztesetek létrehozása, elemzése és végrehajtása
- hibakeresés, javaslattétel azok kijavítására
- dokumentáció készítése
- csapattal való szoros együttműködés

Elvárások:

- felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok (preferáltan IT/műszaki területen)
- tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny
- tesztelésben szerzett tapasztalat preferált
- erős IT affinitás, átfogó informatikai ismeretek
- kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség
- önálló munkavégzésre való készség, strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- hosszú távú lehetőség egy stabil cégnél
- fiatalos környezet
- folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -