www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 289 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

SZOFTVERTESZTELŐ

munkatársat keres számítástechnikai fejlesztő és tanácsadó partnere részére.

Feladatok:

• A cég informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibamanagement.
• A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel.
• Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése (pl.: tesztterv, tesztjegyzőkönyv, felhasználói kézikönyv stb.)
• Tesztelési feladatok automatizálása.
• Esetenként oktatási tevékenység.

Elvárások:

• Felsőfokú informatikai végzettség
• Hasonló területen eltöltött legalább 2 éves munkatapasztalat
• Minimum 2 év SQL szakmai tapasztalat
• Aktív alapfokú szakmai angol
• Analitikus képesség, rendszerszemlélet
• Precíz, pontos, önálló munkavégzés
• Terhelhetőség

Előny:

• Webes technológiák ismerete (WEB2, HTML, JavaScript ismeret)
• ISTQB CTFL, CTAL - TTA
• JAVA programozási nyelv ismerete
• SOAPUi eszköz ismerete
• Selenium eszköz ismerete

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő