www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 946892
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Belga útdíj-rendszer tesztelése

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása

  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése

  • Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel

  • Aktív részvétel a hiba okok felkutatásában, problémamegoldás
  • Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • Legalább 3 éves tesztelői, teszt elemzői tapasztalat

  • Legalább középfokú angol és alapfokú német nyelvtudás

  • SQL alapismeret

  • Hardware-ek ismerete, mobil kommunikációban való jártasság

  • Utazási hajlandóság (több hónapos munkavégzés várható Stuttgartban)

  • Kitartás, rugalmasság és monotonitás tűrés

  • Elemzői képesség

  • Csapatjátékos személyiség

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és barátságos csapat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió