www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 772 napja lejárt

B09Szo

Video streaming megoldások fejlesztésére specializálódott partnercégünk csapatába keresünk szoftvertesztelőt.

Feladatok:

Feladatok:

  • Mobil és asztali alkalmazások funkcionális és felületi (manuális) tesztelése
  • Részvétel a kliens oldali tesztelésben, user acceptance tesztek elvégzésében
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, riportolása, jelzett hibák újratesztelése

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Legalább 1 év szoftvertesztelési tapasztalat (automatizált tesztelési tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Kommunikációsképes angol nyelvtudás
  • Jó koordinációs, kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldókészség, analitikus szemléletmód

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Egyéb információ:

  • A munkavégzés lehetséges alkalmazotti és alvállalkozói státuszban is

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol