www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 919548
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára - mely banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott - keresünk megfelelő szakembert teljes munkaidőben a következő pozíció betöltésére:

Feladatok

  • A szoftver tesztelés és teszt esetek megtervezése, implementálása és futtatása

  • Automatizált tesztelés végrehajtása, szkriptek írása, futtatása és karbantartása

  • Hibajegyek felvitele, nyomon követése és kezelése

  • Teszt riportok és jegyzőkönyvek készítése

  • Komplex tesztelési feladatok önálló ellátása

  • Kapcsolattartás az ügyféllel a tesztelés során
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete

  • Minimum 2 éves banki és/vagy informatikai rendszer implementációs projektekben szerzett tesztelői tapasztalat

  • Szkriptek írásában szerzett legalább 1 éves tapasztalat

  • Hiba- és teszt management eszköz ismerete

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség

  • Komplex rendszerek gyors megismerésének képessége

  • Precíz és pontos munkavégzés

  • Angol nyelv középfokú ismerete

  • Előnyök

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség

  • Banki folyamatok ismerete

  • Automatizált tesztelési gyakorlat

  • Oracle és/vagy MS SQL adatbázis-kezelési ismeretek

  • ISTQB vizsga

  • RUP és/vagy Agile folyamatok ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Dinamikus, fiatal csapat

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Versenyképes jövedelem

  • Változatos, önálló és felelősség teljes munkavégzés

  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió