www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 968 napja lejárt

A Pont Systems Zrt. egy magyar tulajdonú, 5 országban, 1996 óta működő vállalat, mely elsősorban nemzetközi nagyvállalatok számára végez szoftverfejlesztést és tesztelést, üzemeltetést, valamint tanácsadást.

Az IT világában széles körű ismerettel, a szoftvertesztelés területén releváns tapasztalattal rendelkező

munkatársat keresünk, akinek feladata lesz többek között cégünk informatikai projektjeinek minőségbiztosítása, valamint ügyfeleink részére tesztelési szolgáltatatás nyújtása.

Amit elvárunk:

-      analitikus szemléletmód

-      precíz és igényes munkavégzés

-      a tesztelői szakma iránti érdeklődés

-      képesség az önálló feladatmegoldásra és a csapatmunkára

-      kiváló kommunikáció

Ami előnyt jelent:

-      néhány projekt során szerzett tapasztalat

-      szoftvertesztelői képesítés, vizsga, folyamatban lévő tanulmány

-      tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat

-      SQL ismeretek

-      pénzügyi ismeretek

Amit a fenti, kiváló értékeid megbecsülése mellett nyújtunk neked:

-      multinacionális ügyfelekkel történő munkavégzés

-      versenyképes fizetés

-      fiatal csapat

-      szakmai fejlődés

-      tanfolyami lehetőségek

-      hosszú távú stabil munkahely

Ha szeretnél egy dinamikus csapat megbecsült tagjává válni, akkor ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér