www.cvonline.hu
SZOFTVERTESZTELŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.05.05.
Jelentkezési határidő: 2015.04.28.
Hirdetés azonosító: 896578
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk multinacionális, több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ, számukra keresünk új szoftvertesztelő munkatársat.

Feladatok

  • A cég üzleti folyamatainak megismerése, megértése

  • A szoftverkövetelmények ellenőrzése, értelmezése (hazai és régiós projektekben egyaránt!)

  • Teszttervek, -forgatókönyvek készítése

  • Tesztek végrehajtása, az eredmények dokumentálása

  • Együttműködés a fejlesztőkkel, a hibajavítás nyomon követése

  • Felhasználói kézikönyvek, oktatási anyagok készítése
  • Elvárások

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (informatikai vagy közgazdasági területen)

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat vagy erős érdeklődés a tesztelés iránt

  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Kiváló és gyors problémamegoldó képesség

  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

  • Előnyök

  • SQL lekérdezések írásában szerzett tapasztalat

  • Pénzügyi vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Nagy felhasználószámmal rendelkező, komplex rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

  • Fejlődési, továbblépési lehetőségek

  • Nemzetközi projektek

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió