www.cvonline.hu
SZOFTVERTESZTELŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.01.26.
Jelentkezési határidő: 2015.02.24.
Hirdetés azonosító: 873889
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk multinacionális, több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ, számukra keresünk új szoftvertesztelő munkatársat.

FELADATOK:

  • A cég üzleti folyamatainak megismerése, megértése
  • A szoftverkövetelmények ellenőrzése, értelmezése (hazai és régiós projektekben egyaránt!)
  • Teszttervek, -forgatókönyvek készítése
  • Tesztek végrehajtása, az eredmények dokumentálása
  • Együttműködés a fejlesztőkkel, a hibajavítás nyomon követése
  • Felhasználói kézikönyvek, oktatási anyagok készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (informatikai vagy közgazdasági területen)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat vagy erős érdeklődés a tesztelés iránt
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló és gyors problémamegoldó képesség
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

ELŐNYÖK:

  • SQL lekérdezések írásában szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat

AMIT A CÉG KÍNÁL:

  • Nagy felhasználószámmal rendelkező, komplex rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Fejlődési, továbblépési lehetőségek
  • Nemzetközi projektek

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió