www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 868 napja lejárt

Az NI Hungary Kft. Business Quality Analyst csoportjába keresünk szoftvertesztelőt, aki a cég vállalatirányítási rendszerének (ERP, CRM) és kapcsolódó rendszereinek a  fejlesztésében vesz részt.

Feladatok

• A cég integrált vállalatirányítási rendszerének és a hozzá kapcsolódó egyéb alkalmazások folyamatainak és minőségének vizsgálata, javítása, optimalizálása
• A vállalatirányítási rendszer és egyéb informatikai alkalmazások rendszeres tesztelése
• Teszt-dokumentáció készítése, a tesztelési folyamat hatékonyságának növelése, a folyamat standardizálásának támogatása
• Együttműködés a programozókkal, üzleti elemzőkkel a projektcélok megvalósítása és az üzleti felhasználók igényeinek kielégítése érdekében
• Szoftverfejlesztési projektek tesztelési fázisának teljes körű menedzselése
• Napi szintű kapcsolattartás a külföldi kollegákkal
• Javaslattétel a munkafolyamatok javítására

• Gazdasági és/vagy Informatikai felsőfokú végzettség, lehetőleg kettős szemléletmód
• Szoftver tesztelői munkatapasztalat
• Test menedzseri tapasztalat előnyt jelent
• Készségek/képességek: képes csapatban dolgozni, analizáló és szintetizáló készség, tárgyalóképes angol nyelvtudás, proaktivitás, folyamatokban, rendszerekben való globális gondolkodási készség, gyors felfogóképesség, informatikai rendszerekben való jártasság (nem feltétlenül programozói ismeretek)

Amit kínálunk

• Kivételesen jó munkakörnyezet
• Dinamikusan fejlődő csapat
• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
• Kiemelkedő kompenzációs csomag

Cégünkről

A National Instruments átalakította a mérnökök és kutatók gondolkodásmódját  a tesztrendszerek, a vezérlő- és szabályozórendszerek, valamint a beágyazott rendszerek tervezésében és telepítésében. Az NI nyitott grafikus programozó felületével és moduláris hardvereivel vevőink - több mint 35 000 vállalatnál - egyszerűen csökkenthetik költségeiket és növelhetik termelékenységüket. Rendszereink segítségével vásárlóink a következő generációs játékrendszerek tesztelésétől az áttörést hozó orvosi eljárások műszerezéséig innovatív technológiákat fejlesztenek ki, melyek milliók mindennapi életét könnyítik meg.

Debrecenben gyártjuk az NI hardvertermékeinek jelentős részét, a 2001-ben alapított leányvállalatnál jelenleg több mint 1100 munkatárs dolgozik. A gyártás mellett itt működnek olyan globális, illetve regionális kiszolgáló központok is, mint az informatikai fejlesztői részleg, a jogi és a pénzügyi csoportok, valamint a vevői megrendelések feldolgozásával foglalkozó egység. A gyártást szakképzett mérnökök támogatják, a kutatás-fejlesztési mérnökcsoport tevékenysége révén pedig a vállalat igazi tudásközponttá nőtte ki magát a régióban.

1976-os megalapítása óta a National Instruments egy háromfős garázscégből multinacionális vállalattá nőtte ki magát, amely körülbelül 7100 munkavállalót foglalkoztat és világszerte több mint 50 országban működik.
Mi az NI-nál egy vidám és innovatív vállalati kultúrát tartunk fent, ahol a „Work hard, play hard” jegyében a kemény munka után időt szakítunk a szórakozásra is. Az NI-nál olyan környezet fogad, ami hangsúlyozza az önállóságot és tiszteletet,  valamint lehetőséget nyújt a fejlődésre. Munkavállalóink  visszajelzései alapján a Legjobb Munkahely Felmérésen többször is kiemelkedő helyezést értünk el, és kiérdemeltük a Családbarát Munkahely és Legjobb Női Munkahely címeket is.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő