www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló, informatikai eszközöket gyártó cégünk tesztelő munkatársakat keres szoftverfejlesztő csapatába.

Feladatok:

  • Komplex szerver – vékonykliens alapú rendszerek tesztelése
  • Tesztelések menedzselése: tervezés, szervezés, végrehajtás – saját fejlesztők és az ügyfél irányába
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel és az adott projekt többi szereplőjével
  • Tesztesetek írása és futtatása, hibák bejelentése, teszt tervek, jelentések, jegyzőkönyvek készítése
  • Teszteléshez kapcsolódó dokumentációk írása
  • Szakmai támogatás nyújtása az ügyfeleknek
  • Az általános fejlesztési/tesztelési stratégia kialakításában történő aktív részvétel

Elvárások

  • Informatikai szakirányú végzettség és/vagy szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 év szoftvertesztelési tapasztalat (automatizált tesztelési tapasztalat előny)
  • Tesztautomatizálást támogató eszközök ismerete
  • Képes munkáját nagyfokú önállósággal, de a többi csapattaggal együttműködve végezni
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban, írásban)
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfelekkel és fejlesztőkkel történő hatékony együttműködés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest (XII. kerület)

Jelentkezés: Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „szoftvertesztelő” megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol