www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

Egyedi szoftver- és alkalmazásfejlesztésben piacvezető megbízónk részére keresünk tapasztalt kollégát szoftvertesztelési és automatizált tesztelési területre.

Feladatok:

  • Részvétel a teszt framework tervezésében, implementációjában, az automata tesztelés kiépítésében szoftver alkalmazásokhoz.
  • Egyedi szoftver és applikációk tesztelésének tervezése, fejlesztése, végrehajtása, dokumentálása.

Elvárás

  • 3-5 éves tapasztalat manuális és/vagy automata szoftver teszt tervezés, fejlesztés, végrehajtás, futtatás és dokumentálás területén
  • Tapasztalat automatizált-teszt framework tervezésében/kiválasztásában, implementációjában, bevezetésében
  • Legalább 1 éves tapasztalat script nyelvekben (Python vagy Perl vagy shellscript), komplex script rendszerekben
  • Felsőfokú végzettség (informatika, villamosmérnök, gépészmérnök előny)
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Minőség-, eredmény- és hatékonyság orientált szemlélet
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • Rugalmas hozzáállás
  • Monotonitás és stressztűrő képesség

Értékelt kvalitások

  • Automata tesztelési tapasztalat
  • ISTQB CTFL vizsga
  • Programozási alapismeretek, C/C++ nyelv ismerete
  • Jártasság rendszertesztekben, integrációs tesztekben, unit tesztekben, modultesztekben
  • GTest ismeret
  • Android/iPhone szoftverfejlesztési/tesztelési tapasztalat
  • CI toolok ismerete (Jenkins/Hudson/Teamcity)
  • (IP) networking ismeretek
  • TTCN-3 ismerete

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, rugalmas munkaidő
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol